Przejdź do treści

Marzenia spełniamy bo w SKO oszczędzamy!

9 marca 2020r. w Szkole Podstawowej w Krzynowłodze małej odbyło się podsumowanie konkursu literackiego „ Za gotówkę w SKO w ferie pojechałbym do…”
W naszej szkole SKO działa bardzo prężnie – głównie dzięki naszym uczniom, którzy nie tylko systematycznie oszczędzają, ale również bardzo chętnie biorą udział we wszelkich konkursach organizowanych przez SKO. Tak było również i tym razem. Zadanie konkursowe polegało na napisaniu dowolnej formie literackiej np. ( wiersz opowiadanie) którego treść nawiązuje do hasła „ Za gotówkę z SKO w ferie pojechałbym do…)
Do konkursu przystąpiło 20 uczniów, a komisja Konkursowa w składzie pani Joanna Wawszczak, pani Teresa Lewandowska oraz pani Elżbieta Chmielińska podzieliła prace na 2 kategorie: wiersz i opowiadanie.
A oto nasi zwycięzcy:
Kategoria -opowiadanie:
I miejsce – Patrycja Czajkowska
II miejsce – Piotr Kobyliński
III miejsce- Julia Platta
Kategoria- Wiersz
I miejsce – Sandra Zembrzuska
II miejsce Nikola Wojciechowska
III miejsce –Gabriela Kucharczyk
Wielkie brawa należą się również pozostałym uczestnikom konkursu którzy również popisali się niebywałą wyobraźnią i talentem literackim.
Na nasze zaproszenie odwiedziła nas pani Prezes Limes Banku w Chorzelach, która jak zawsze nagrodziła zwycięzców świetnymi nagrodami. Dziękujemy za ufundowane nagrody.
Przy tej okazji rozstrzygnęliśmy również konkurs na najsystematyczniej oszczędzającą klasę. W lutym ten zaszczytny tytuł oraz okazały Puchar Prezesa Limes Banku przypadł klasie III. Łączna suma wpłat w ubiegłym miesiącu wynosiła 633,70 zł. Wielkie brawa!!!